به نام خدا

 

 

آموزش استفاده از پورتال آموزش مجازی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت

 

همین طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، صفحه ی اصلی شامل قسمت های زیر می باشد.

اطلاعیه: در این بخش اساتید اطلاعیه هایی از قبیل تاریخ امتحان ، عدم برگزاری کلاس ، تغییر ساعت کلاس و موارد دیگر را منتشر می کنند که با انتخاب هر مورد می توانید متن اطلاعیه را مشاهده کنید.

آخرین منابع اضافه شده: در این قسمت آخرین منابع اضافه شده توسط اساتید برای تمام گروه های آموزشی را مشاهده می کنید که با انتخاب هر مورد به صفحه ورود گذرواژه که توسط اساتید در اختیار شما قرار داده شده است وارد می شوید.

به این علت که در قسمت آخرین منابع اضافه شده فقط چند مورد از آخرین مطالب اضافه شده نمایش داده می شود ،  بهتر است برای دریافت منابع ابتدا از قسمت گروه های آموزشی ، گروه خود را  انتخاب کنید تا لیست اساتید مربوط به آن گروه آموزشی را مشاهده بفرمایید.

 

 

 

همینطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، پس از انتخاب گروه آموزشی کامپیوتر وارد صفحه لیست استاید آموزشی مربوط به گروه کامپیوتر می شوید. برای مشاهده درس های هر استاد ،  قسمت مشاهده دروس را انتخاب  می کنید تا لیست درس های استاد مورد نظر نشان داده شود.

بعد از  انتخاب دکمه  مشاهده دروس  وارد صفحه ای مانند تصویر بالا می شوید. حال می توانید با انتخاب دکمه مشاهده در بالای مشخصات هر درس ، وارد صفحه ی وارد کردن گذرواژه مربوط به آن درس که توسط اساتید در اختیار شما قرار داده شده است می شوید.

حال گذرواژه را وارد کنید و دکمه ی ورود را انتخاب کنید تا وارد صفحه دانلود منابع آن درس شوید.

پس از انتخاب دکمه ورود ،  وارد  صفحه ای مانند تصویر بالا می شوید که شامل بخش های اطلاعیه ، جزوه  و تمرین می باشد. حال می توانید با انتخاب لینک دانلود ، فایل مربوط به هر جلسه را دانلود نمایید.